Bramy rolowane i segmentowe Katowice, Chorzów, Ruda Śląska

bramy rolowane katowice

bramy rolowane katowice

Bramy segmentowe renomowanych firm Hörmann, Wiśniowski, Krispol są wiodącym produktem na rynku. Różnorodność wyboru odpowiedniej jakości bramy za odpowiednią cenę. Brama składa się zazwyczaj z 5 segmentów i jest otwierana do góry powodując dużą oszczędność miejsca. Takie rozwiązanie zapewnia całe światło przejazdu dla pojazdów. Możliwe jest zamontowanie przeszkleń w celu dostępu światła do pomieszczenia. Posiadamy bramy dla zwykłych jak i przemysłowych zastosowań.

Bramy rolowane wykonujemy na podzespołach z aluprof bramy do szerokości 6 metrów. Barwa kolorystyczna dowolna oraz istnieje możliwość przeszkleń. Wszystko działa na silniku elektrycznym. Posiadamy modele do garażów wolnostojących o zwykłych parametrach cieplnych, oraz modele do garażów wewnątrz obiektów mieszkalnych o małym współczynniku przenikalności cieplnej, żeby uniknąć staty ciepła.

Montujemy bramy garażowe w firmach motoryzacyjnych, magazynach, domach i garażach na terene miast Katowice, Chorzów, Ruda Śląska oraz okolice. Zabezpieczenia domów to przede wszystkim solidne drzwi antywłamaniowe oraz rolety okienne. A jak zabezpieczyć nasz garaż? Właściwym i jedynym rozsądnym wyborem wydają się bramy rolowane. Co je charakteryzuje? Przede wszystkim oszczędność miejsca, solidność i łatwość użytkowania. Trwały pancerz i prowadnice. System zabezpieczający podniesieniu bramy. Automatyczna obsługa. System podnoszenia pracujący w płaszczyźnie pionowej daje nam niezwykłą oszczędność miejsca. Zastosowanie najnowszych materiałów spełniających normy bezpieczeństwa daje nam gwarancję niezawodności i prawidłowego funkcjonowania. Są to systemy w 100% bezpieczne ale przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Otwierane i zamykane automatycznie a jednocześnie trudne do sforsowania przez złodziei. I chyba właśnie o to nam chodzi. Nowoczesne rozwiązanie łączące w sobie bezpieczeństwo z komfortem użytkowania. To podstawowe cechy naszych produktów.