Rolety zewnętrzne Katowice, Chorzów, Ruda Śląska

rolety katowice

rolety katowice

rolety katowice

rolety katowice

rolety katowice

rolety katowice

rolety katowice

rolety katowice

rolety katowice

rolety katowice

Rolety zewnętrzne wykorzystywane są w każdym rodzaju budownictwa mieszkalnego, usługowego oraz przemysłowego. Główne zalety rolet to:
- Ochrona przed słońcem, wiatrem,
- Bezpieczeństwo przed włamaniem,
- Wysoki komfort obsługi przy sterowaniu automatycznym w inteligentnych domach,
- Izolacja termiczna i akustyczna.

Ceny rolet zewnętrznych zaczynają się od 180 zł za m2.

SYSTEM NADPROŻOWY SKN

Świetnie zdajemy sobie sprawę iż gusta Klientów są naprawdę różne. Dlatego tez w ofercie rolet zewnętrznych pragniemy zaprezentować aż trzy systemy. Mamy nadzieję że tak szeroki wybór pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pierwszym z prezentowanych systemów jest system nadprożowy SKN. Na wstępie warto zauważyć iż jest on stosowany w nowo powstałych budynkach. Tak więc już w trakcie budowy i wykańczania warto zastanowić się nad wyborem tego systemu. W konstrukcji tego systemu została zastosowana specjalna technologia oraz tak zwany „twardy styropian”, który zapewnia optymalny stopień izolacji termicznej. Kolejną zaletą tego systemu jest starannie dobrany nośnik tynku, który daje nam niemalże gwarancję bezproblemowego wykończenia elewacji budynku.
Istotną informacja jest iż w systemie SKN rolety mogą być wykonane jedynie w wersji zwijanej wewnętrznie (prawoskrętnie). Warto zauważyć iż przez długi czas system SKN był jedynym na rynku systemem skrzynek podtynkowych co może tylko świadczyć o jakości i niezawodności produktu. W ostatnim czasie pojawił się jednakże konkurencyjny system INTEGRO, który również znajduje się w naszej ofercie.

SYSTEM ADAPTACYJNY SK

Kolejnym systemem rolet zewnętrznych jaki pragniemy Państwu zaprezentować jest system adaptacyjny SK. Drugi w kolejności ale to nie znaczy że gorszej jakości.
Tak jak system nadprożowy SKN przeznaczony był do nowo powstałych budynków tak system adaptacyjny SK możemy stosować w budynkach już istniejących. Nowo powstałe budynki są niemalże automatycznie wyposażane w system rolet. Jednakże wiele budynków sprzed kilkunastu, kilkudziesięciu lat również wymaga zastosowania takiego systemu. W tym właśnie miejscu pojawia się system adaptacyjny SK.
Od swego poprzednika różni się głównie tym że roleta zwijana jest do aluminiowej skrzynki umieszczonej na ścianie. Skrzynka jest wtedy oczywiście odpowiednio dopasowana do ściany stanowiąc jednocześnie element dekoracyjny. A to bardzo istotne że nie szpeci budynku tylko go upiększa.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów obok standardowego typu skrzynki SK45 wprowadziliśmy do naszej oferty również skrzynki w systemie Owal. Tym zabiegiem pragniemy jeszcze mocniej podkreślić jak ważne są dla nas, obok praktycznych, również walory estetyczne.

SYSTEM PODTYNKOWY INTEGRO

Jak już wcześniej wspomnieliśmy sprawdzony system nadprożowy SKN doczekał się w końcu godnego konkurenta. Jak wiemy zdrowa rywalizacja może prowadzić tylko do poprawy jakości. Dlatego też nie wahaliśmy się z wprowadzeniem systemu INTEGRO.
Jest to system przeznaczony do stosowania w nowo wznoszonych budynkach. Warto jednak podkreślić iż może on być również stosowany w budynkach istniejących a jedynie poddawanych modernizacji. To właśnie czyni go niezwykle uniwersalnym systemem. A jak ważne są rozwiązania uniwersalne chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Wiele cech łączy oczywiście oba systemy. Pierwszą z nich jest niewidoczna skrzynka roletowa. Również pozostałe elementy czyli prowadnice oraz pokrywa rewizyjna są wkomponowane i dopasowane do kolorystyki okien.
Ważną i kolejna już zaletą systemu jest to iż jego elementy podtynkowe nie ingerują w konstrukcje okna, drzwi oraz nadproża. Dzięki czemu zachowany zostaje właściwy balans energetyczny budynku.
W odróżnieniu od systemu SKN w INTEGRO rolety mogą być montowane jedynie w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej).

DO PODDASZY VELUX

Ostatnią ale dosyć istotną grupa rolet zewnętrznych są systemy do poddaszy. Najnowszym rozwiązaniem znajdującym się w naszej ofercie jest system VELUX. Warto uświadomić sobie jakie są zalety systemów rolet do poddaszy.
Zapewniają one optymalna ochronę przeciwsłoneczną. Ponadto w znacznym stopniu redukują hałas oraz chronią okna przed padającym deszczem czy też gradem. To niewątpliwe zalety, które jasno pokazują iż rolety do poddaszy to nie tylko wymysł czy fanaberia ale przede wszystkim narzędzie niezwykle praktyczne. Warto zwrócić szczególną uwagę na ich solidna konstrukcję. Są one w znacznym stopniu narażone na działanie niekorzystnych czynników stąd muszą być wykonane z najlepszej jakości materiałów. Wyposażone są zarówno w mechanizm ręczny jak i automatyczny co dodatkowo poprawia wygodę użytkowania. Solidna konstrukcja, niezwykła funkcjonalność oraz nowoczesne wzornictwo sprawiają iż warto zastanowić się nad wyposażeniem okien na poddaszu w ten system rolet.
Z pewnością nie pożałują Państwo tej decyzji a wręcz przeciwnie – będziecie dumni z trafionej inwestycji.

SYSTEMY STEROWANIA

Na poprzednich podstronach omówiliśmy szczegółowo poszczególne systemy roletowe. Mają już Państwo zapewne obraz jaki system jest najbardziej odpowiedni dla Waszego domu. Ale nie wszystkie szczegóły zostały jeszcze omówione. Bardzo istotnym elementem systemów roletowych jest z pewnością mechanizm sterowania. I tutaj także istnieje dosyć szeroki wybór. Mechanizmy można podzielić na trzy główne grupy. System automatyczny, półautomatyczny oraz ręczny.
Bardzo logiczny i w zasadzie mówiący wszystko podział. Scharakteryzujmy zatem pokrótce każdy z nich. Mechanizm ręczny stosowany jest przede wszystkim do rolet o niewielkich rozmiarach. Zastosowany jest w nim system zwijaczy na linkę. W przypadku większych rolet niezbędne jest zastosowanie specjalnych kaset z przekładnią dla ułatwienia funkcjonowania całego mechanizmu. Napędy półautomatyczne to nic innego jak mechanizmy korbowe i sprężynowe.
Znajdują zastosowanie w roletach o większych rozmiarach. Jest to system w miarę niedrogi a jednocześnie bardziej komfortowy od mechanizmu ręcznego. I wreszcie napęd automatyczny. Jak sama nazwa wskazuje nie wymaga użycia jakiejkolwiek siły człowieka. Niemalże niezbędny w przypadku rolet o dużych rozmiarach. W mniejszych stosowany jest w zależności od potrzeb. W systemach automatycznych zamontowany jest również awaryjny mechanizm ręczny na wypadek zaników napięcia.

PROFILE ROLETOWE

Po szczegółowym omówieniu wszystkich czterech systemów rolet zewnętrznych warto chwile uwagi poświęcić na zapoznanie się z profilami roletowymi jakie znajdują się w naszej ofercie.
Przede wszystkim cechuje duża różnorodność a także bogata kolorystyka. Jak najszerszy wybór to przecież podstawa zadowolenia wszystkich Klientów. Warto zaznaczyć iż wszystkie nasze profile posiadają odpowiednie certyfikaty upoważniające do oznaczania wyrobów znakiem budowlanym. Kolorystyka jest oczywiście bardzo ważna ale naszym priorytetem jest przede wszystkim jakość oraz bezpieczeństwo. Materiałem stosowanym do produkcji profili jest wysokogatunkowa blacha aluminiowa spełniające rygorystyczne kryteria jakościowe normy europejskiej EN 1396.
W naszej ofercie znajda Państwo cztery główne rodzaje profili. Pierwsza grupa to najbardziej popularne profile PAU 37, PA 37 oraz PA 39, które chronią okna w tysiącach europejskich domów. Kolejną grupa są profile PA 40 oraz PA 45, które mogą być stosowane zarówno w oknach jak i wnękach drzwiowych oraz niewielkich rozmiarów witrynach. Profile te są grubsze i wyższe od pierwszej grupy co daje im większą stabilność. Trzecia grupa to profil PE 41, który należy do grupy profili wyciskanych i polecany jest przede wszystkim osobom, które na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo. W roletach tych, ze względu na ich ciężar, stosowane są napędy elektryczne lub mechanizmy półautomatyczne.
Ostatnią grupę tworzą profile PA 52 i PA 55, które najlepiej nadają się do rolet okiennych o dużych szerokościach, wnękach drzwiowych a także witrynach. Są to konstrukcje dosyć sztywne a jednocześnie zgrabne i proporcjonalne. Mamy nadzieje iż pośród bogatej oferty naszych produktów wybiorą Państwo ten najbardziej odpowiadający Wam.

Rolety zewnętrzne Katowice, Chorzów

Mój dom jest moją twierdzą. Czy jest tak w rzeczywistości?
Z pewnością tak. Dom jest miejscem szczególnym. Miejscem, w którym czujemy się bezpiecznie i pewnie. Miejscem, do którego w każdej chwili możemy wrócić w poszukiwaniu spokoju, oddechu i relaksu.
To właśnie tutaj odnajdujemy harmonię i odzyskujemy energie tak bardzo potrzebna nam w codziennej pogoni za sukcesem. Jednak równie ważna jest dla nas prywatność. Chyba nikt z nas nie lubi być obserwowanym przez sąsiadów podczas codziennych czynności czy tez po prostu podczas relaksu. Nie należy oczywiście odcinać się od świata zewnętrznego ale odrobina prywatności i świętego spokoju jest jak najbardziej wskazana. Dlatego tak ważne jest aby nasze okna były wyposażone w odpowiednie rolety antywłamaniowe Katowice, które zapewnią nam ten komfort.
W tym właśnie miejscu rozpoczyna się misja naszej firmy. Pragniemy pomóc Wam w osiągnięciu tak upragnionego komfortu i spokoju. Jesteśmy wiodącym producentem systemów rolet w kraju.
Nasze produkty charakteryzuje przed wszystkim wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena. Połączenie wydawałoby się niemożliwe. Bo jeżeli coś jest dobre to powinno również być drogie. Nam jednak udało się osiągnąć satysfakcjonujący wszystkich kompromis. Kompromis, który nie oznacza bynajmniej gorszej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rolet.
Do Państwa dyspozycji oddajemy szereg sprawdzonych systemów takich jak system nadprożowy SKN, system adaptacyjny SK, system podtynkowy INTEGRO, profile roletowe, systemy sterowania oraz system do poddaszy VELUX. Tak szeroka oferta zapewnia w pełni komfortowy wybór w oparciu o wymagania Klienta.
Zapraszamy zatem do zapoznania się z poszczególnymi systemami.