Oferta

okna katowice

Okna energooszczędne firmy Veka charakteryzujące się nowoczesnym wyglądem, szeroką gamą kolorystyczną oraz niezawodnością. Systemy te znajdą zastosowanie w różnorodnych obiektach - zarówno w nowym budownictwie mieszkalnym jak i obiektach usługowych.

Softline to systemy najnowszej generacji. Posiadają najwyższą klasę jakości - "A" – oznaczającą maksymalną żywotność, bezpieczeństwo i energooszczędność. Ich budowa składa się z 7 komorowej budowy oraz metalowych wzmocnień. Współczynnik przenikania na poziomie Ug=05 W/m2K. Osadzenie szyby na głębokości 25mm powoduje redukcje mostków termicznych. Elegancka forma odpowiada za najwyższej klasy design, czyniąc profil Softline produktem niezwykłym pod każdym względem.

drzwi katowice

Drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań firmy Delta oraz drzwi wewnętrzne różnych firm. Zajmujemy się dostawą, montażem oraz serwisem drzwi na terenie Katowic i okolic.


rolety katowice

Jesteśmy wiodącym producentem systemów rolet w Katowicach i na Śląsku. Nasze produkty charakteryzuje przed wszystkim wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena. Połączenie wydawałoby się niemożliwe. Bo jeżeli coś jest dobre to powinno również być drogie. Nam jednak udało się osiągnąć satysfakcjonujący wszystkich kompromis. Kompromis, który nie oznacza bynajmniej gorszej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rolet. Do Państwa dyspozycji oddajemy szereg sprawdzonych systemów takich jak system nadprożowy SKN, system adaptacyjny SK, system podtynkowy INTEGRO, profile roletowe, systemy sterowania oraz system do poddaszy VELUX. Tak szeroka oferta zapewnia w pełni komfortowy wybór w oparciu o wymagania Klienta. Zapraszamy zatem do zapoznania się z poszczególnymi systemami.

rolety dzień noc katowice

Prywatność to coś co w dzisiejszych czasach ludzie cenią sobie najbardziej. Czasem wydaje nam się że ze wszystkich stron jesteśmy poddawani ciągłej i nieustającej obserwacji. Nie jest to zbyt komfortowe uczucie. Może wręcz prowadzić do fobii i poczucia że nawet we własnym domu nie możemy czuć się w pełni bezpiecznie. A dom jest przecież naszym gniazdem.
Rolety dzień-noc
Rolety w kasecie
Rolety rzymskie
Rolety mini

żaluzje katowice

Każdy z nas ceni sobie prywatność. Bo przecież to że lubimy przebywać między ludźmi nie oznacza iż chcemy być pod ciągłą obserwacją znajomych czy tez obcych. Ale z drugiej strony nie możemy też zamurować wszystkich okien i zamknąć się w swoistej twierdzy aby nie być tylko podglądanym. Chcielibyśmy w jakiś subtelny sposób zachować prywatność. W sposób, który jednocześnie nie zmniejszał by komfortu naszego życia. I tak oto, na bazie istniejącego zapotrzebowania, powstały firanki i zasłony. I trzeba przyznać że zrobiły prawdziwą furorę królując w polskich domach przez wiele lat. Stały się wręcz nieodzownym elementem wyposażenia mieszkania i domu.

bramy rolowane katowice

Zabezpieczenia domów to przede wszystkim solidne drzwi antywłamaniowe oraz rolety okienne. A jak zabezpieczyć nasz garaż? Właściwym i jedynym rozsądnym wyborem wydają się bramy rolowane. Co je charakteryzuje? Przede wszystkim oszczędność miejsca, solidność i łatwość użytkowania. Trwały pancerz i prowadnice. System zabezpieczający podniesieniu bramy. Automatyczna obsługa. System podnoszenia pracujący w płaszczyźnie pionowej daje nam niezwykłą oszczędność miejsca. Zastosowanie najnowszych materiałów spełniających normy bezpieczeństwa daje nam gwarancję niezawodności i prawidłowego funkcjonowania. Są to systemy w 100% bezpieczne ale przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Otwierane i zamykane automatycznie a jednocześnie trudne do sforsowania przez złodziei. I chyba właśnie o to nam chodzi. Nowoczesne rozwiązanie łączące w sobie bezpieczeństwo z komfortem użytkowania. To podstawowe cechy naszych produktów.

bramy segmentowe katowice

Bramy segmentowe renomowanych firm Hörmann, Wiśniowski, Krispol są wiodącym produktem na rynku. Różnorodność wyboru odpowiedniej jakości bramy za odpowiednią cenę. Brama składa się zazwyczaj z 5 segmentów i jest otwierana do góry powodując dużą oszczędność miejsca. Takie rozwiązanie zapewnia całe światło przejazdu dla pojazdów. Możliwe jest zamontowanie przeszkleń w celu dostępu światła do pomieszczenia. Posiadamy bramy dla zwykłych jak i przemysłowych zastosowań.

markizy katowice

Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby lata. Dłuższe dni, wypełnione słońcem i tak przyjazną wysoką temperaturą. Świetny okres na relaks, odpoczynek czy jednym słowem wakacje. Wypoczywać można zarówno gdzieś na nadmorskiej plaży jak i we własnym domu. Świetnym miejscem może być balkon czy też taras. Ale jak wiadomo wszystko w nadmiarze szkodzi. Tak jest również w przypadku słońca. Jeżeli bezchmurne, gorące dni będą zdawały się nie mieć końca będziemy zapewne chcieli schronić się przed nimi. Oczywiście możemy zrobić to ukrywając się w domu ale odetnie nas to od świeżego powietrza. Optymalnym rozwiązaniem wydają się markizy. Jak mogą nam w tym pomóc ciastka – zastanowi się niejeden z Was. Owszem mogą gdyż markizy to specjalne zadaszenia, najczęściej rozkładane, które chronią nasz balkon przed promieniami słonecznymi. To taki swego rodzaju parasol słoneczny.

moskietery katowice

Owady potrafią być prawdziwą zmorą wszystkich domowników. Burzą spokój i przerywają błogi odpoczynek. Oczywiście są to stworzenia niezwykle potrzebne i pożyteczne ale niekoniecznie w naszym domu. Szczególnie takie pory roku jak wiosna i jesień obfitują w występowanie tych natrętnych stworzeń. Chwytamy się wszelkich sposobów aby pozbyć się ich ale nic nie jest w stu procentach skuteczne. Ani środki chemiczne ani urządzenia elektryczne czy tez specjalne lampy. Wydaje się że nie ma na nie sposobu. Dlatego też pragniemy zaprezentować Państwu jedną z bardziej skutecznych metod ochrony przed owadami. Są to moskitiery, Dają one niemalże pewna i niezawodną ochronę przed natrętami. Nasze produkty charakteryzują się niezwykłą uniwersalnością. Można je stosować niemalże do wszystkich typów i wymiarów okien i drzwi. Wyposażone są w specjalny magnes, który ułatwia szybkie otwieranie i zamykanie drzwi. Trwała i solidna konstrukcja zapewnia bezawaryjne działanie a staranne wykonanie daje pewną ochronę przed owadami.