Żaluzje Katowice, Chorzów, Ruda Śląska

żaluzje katowice

żaluzje katowice

żaluzje katowice

W ofercie posiadamy:

Żaluzje poziome aluminiowe wykonane z lameli o szerokości 16mm i 25mm.

Żaluzje poziome drewniane 25mm i 50mm w gamie ponad 50 różnych kolorów.

Żaluzje pionowe, które wykonywane są z poliestru, włókna szklanego lub z PVC impregnowanego. Materiały są odporne na promienie słoneczne UV oraz posiadają wszystkie atesty higieniczne. Głównie montujemy je w szkołach, biurowcach, bankach i szpitalach.

Żaluzje pionowe i poziome

Każdy z nas ceni sobie prywatność. Bo przecież to że lubimy przebywać między ludźmi nie oznacza iż chcemy być pod ciągłą obserwacją znajomych czy tez obcych. Ale z drugiej strony nie możemy też zamurować wszystkich okien i zamknąć się w swoistej twierdzy aby nie być tylko podglądanym. Chcielibyśmy w jakiś subtelny sposób zachować prywatność. W sposób, który jednocześnie nie zmniejszał by komfortu naszego życia. I tak oto, na bazie istniejącego zapotrzebowania, powstały firanki i zasłony.

Trzeba przyznać że zrobiły prawdziwą furorę królując w polskich domach przez wiele lat. Stały się wręcz nieodzownym elementem wyposażenia mieszkania i domu. Ale Jasnym i oczywistym było że także ich era dobiegnie końca. Że powstanie coś na miarę dwudziestego pierwszego wieku co zastąpi wysłużone już zasłony. I w ten właśnie sposób, w odpowiedzi na zapotrzebowanie na coś o tradycyjnej funkcji ale w nowoczesnym stylu, w ofercie wyposażenia mieszkania pojawiły się żaluzje. Wręcz zrewolucjonizowały rynek. Dlatego też w odpowiedzi na niesłabnące zapotrzebowanie przedstawiamy Państwu nasza ofertę na produkty tego typu. Proponujemy Państwu zarówno żaluzje poziome jak i, coraz bardziej popularne, żaluzje pionowe. Ich niezaprzeczalne atuty to sprawny i solidny system działania oraz niebywale bogate wzornictwo. Nadają się świetnie do okien w różnorodnych rozmiarach, również balkonowych.

Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby, również możemy podjechać do Chorzowa, Rudy Śląskiej, Siemianowic, Mysłowic oraz okolic. Ponadto bogata kolorystyka daje możliwość dobrania odpowiedniego modelu do niemalże każdego wnętrza. Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Naprawdę warto.